IV NIEDZIELA ADWENTU

2. W zakrystii dostępne są listy wizyty duszpasterskiej. Proszę wpisywać się jeszcze tylko dzisiaj. W święta zostanie podany program wizyty duszpasterskiej.
  3. Dzisiaj na sumie rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną, którego organizatorem jest KSM.
  4. Rodziny, które nie mają jeszcze opłatka mogą zaopatrzyć się w niego w zakrystii.
  5. Msza święta w dniu jutrzejszym w Łańcuchowie będzie sprawowana wyjątkowo o godz. 18.30.
  6. Dziękuję za ofiarowane do kościoła choinki.
  7. W tym tygodniu, w piątek przypada wigilia. Zachowajmy postny charakter tej wieczerzy.
  8. W piątek o 22.00 pasterka w Ostrówku, o północy w kościele w Łańcuchowie. Ofiary zebrane na tacę podczas pasterki będą przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.
  9. W sobotę uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy świętych niedzielny.
  10. Najbliższa niedziela będzie niedzielą Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Zapraszam małżonków i proszę aby siedli obok siebie w kościele. Podczas każdej Mszy świętej odnowią oni przysięgę małżeńską.
  12. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny ( z płytą – kolędy śpiewają ss. Karmelitanki), Niedziela ( z dodatkiem- śpiewnik kolędowy) i Mały Gość Niedzielny ( z szopką Bożonarodzeniową). Świece Caritas na stół wigilijny.
  13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Leszek Mielnik z Kajetanówki. Pogrzeb odbył się w czwartek. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.