III NIEDZIELA ADWENTU

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Łucji, dz., m.; wtorek – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prb., dK.
  3. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  4. Przed nami jeszcze tylko jedne roraty w sobotę o godz. 6.00. Zapraszam.
  5. Od 16 grudnia po Mszach świętych będziemy śpiewali Nowennę do Bożego Narodzenia. W niedzielę w Ostrówku po mszy o godz. 10.00, w Łańcuchowie po sumie.
  6. Jeszcze dzisiaj można składać prace konkursowe w konkursie organizowanym przez KSM na kartkę świąteczną. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w niedzielę za tydzień na sumie o godz. 12.00.ż
  7. W tym roku z wizytą duszpasterską – kolędą odwiedzę rodziny, które mnie zaproszą. Listy z nazwami wiosek dostępne są w zakrystii. Proszę zapisywać się do 19 grudnia włącznie ponieważ muszę zaplanować kolejność wizyty.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Świece Caritas na stół wigilijny.
  10. Z naszej spólnoty odszedł do Pan śp. Józef Tabaczewski z Górnego. Pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.