ADWENT – OCZEKIWANIE NA PRZYJŚCIE EMMANUELA…

Adwent rozpoczyna nowy Rok Liturgiczny. Przygotowujemy się do Paruzji ale także do dobrego przeżycia świąt Bożego Narodzenia wspominając początek realizacji odkupieńczego planu Boga. Wyrazem tego oczekiwania są Msze święte roratnie w soboty o godz. 6.00. Zaś znakiem przygotowania na spotkanie z Panem w chwili naszego sądu szczegółowego i w dzień Paruzji są rekolekcje. W tym roku będzie nam w nich przewodził ks. kan. dr Waldemar Sądecki. Rozpoczniemy je 3 listopada, potrwają do niedzieli 5 listopada. Msze święte w piątek i w sobotę w Łańcuchowie o godz. 9.00 i 17.00, w Ostrówku o godz. 12.00. W niedzielę porządek Mszy świętych niedzielny. W sobotę dzień spowiedzi. Spowiedź 45 min przed każdą Mszą świętą.