NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KROLA WSZECHŚWIATA

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Cecylii; środa – wspomnienie Św. Andrzeja Dung-Lac, prob. i Tow., mm.
 3. Dzisiaj w całej Polsce organizowana jest akcja Polak z sercem. Ofiary zbierane przez młodzież będą przeznaczone na pomoc Polakom na kresach.
 4. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszła niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie
 5. W przyszłą niedzielę, o godz. 17,00 w naszym kościele odbędzie koncert Kantata ku czci Św. Jana Pawła II, orędownika Miłosierdzia Bożego. Tekst ks. Janusz Kozłowski, muzyka i wokal Dariusz Tokarzewski (grupa VOX), oprawa muzyczna: Piotr Jankowski – gitara prowadząca, Sławomir Flis – instrumenty perkusyjne, Wojciech Zwoliński – gitara basowa, Magdalena Cyran – fortepian. Dariusz Tokarzewski wykona także kilka utworów z Pop Oratorium Miłosierdzie Boże. Wstęp wolny. Zapraszam.
 6. Rozpoczynamy dzisiaj ostatni tydzień roku liturgicznego. Przyszła niedziela będzie już pierwszą niedzielą adwentu. Już dzisiaj zapraszam na rekolekcje adwentowe w dn. 3-5  grudnia. Przewodniczył nam w nich będzie ks. kan. dr Waldemar Sądecki, proboszcz par. NSJ w Lublinie, dyr. Charytatywnego Stowarzyszenia Niesienia Pomocy Chorym Misericordia.
 7. Osoby, które zamawiały książkę ” Palec Boży” mogą odebrać ją w zakrystii.
 8. Są już opłatki. Pobłogosławione do odbioru przez radnych w zakrystii.
 9. Są także świece Caritas na stół wigilijny w cenie 7 zł, mała i 18 zł duża.
 10. Jutro 22 listopada rozpoczniemy nowennę do Św. Andrzeja Boboli, którego sam Bóg wybrał na głównego
  patrona Polski. Nasza Ojczyzna stała się celem ataków sił globalistycznych ( demonicznych ), które chcą zniszczyć ostatni bastion wiary i wierności. Bogu. Żadne wysiłki ludzkie, negocjacje, ludzkie układy nic nie pomogą. Tylko, kiedy Polacy zjednoczą się we wspólnej modlitwie, pokucie, wołaniu do nieba o wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli, którego dobry Bóg dał nam właśnie na te czasy może zmienić bieg historii i losy Kościoła w naszym kraju. Akcja organizowana jest przez wspólnotę Wojowników Maryi w całej Polsce i Europie. W dniach 22-30.11.2021 po wieczornej Mszy Św. odmówimy litanię do Św. Andrzeja Boboli za naszą Ojczyznę, kończąc modlitwą ,,Pod Twoją Obronę”
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 12. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.