XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, z.; czwartek – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dz., m.; sobota – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prb.
 3. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne w diecezji. Ofiary zbierane do puszek na pomoc biednym.
 4. Dzisiaj po sumie na plebanii spotkanie młodzieży KSM
 5. W sobotę o godz. 9 w kościele spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
 6. Do końca listopada możemy ofiarować odpust zupełny dla zmarłych w czyśćcu cierpiących. Warunki: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza, kościoła lub kaplicy, modlitwa w intencji zmarłego.
 7. W pierwszą niedzielę adwentu, o godz. 17.00 odbędzie się w naszym kościele koncert zatytułowany Kantata ku czci Św. Jana Pawła II, orędownika Miłosierdzia Bożego. Autorem słów kantaty jest ks. Janusz Kozłowski, muzyka i wokal Dariusz Tokarzewski z towarzyszeniem zespołu muzycznego pod kier. Piotra Jankowskiego. Wstęp wolny. Zapraszam.
 8. Dzisiaj w naszym kościele trwa promocja książki ” Palec Boży. Cuda, które odmieniły bieg historii” autorstwa Aleksandry Polewskiej. Lektura warta przeczytania zwłaszcza w dobie panującej pandemii. Będzie do nabycia na zamówienie w cenie 25 zł.
 9. Wójt Gminy Puchaczów przypomina mieszkańcom o obowiązku złożenia deklaracji dotyczących źródeł ciepła i spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Można je złożyć drogą elektroniczną lub w formie papierowej w Urzędzie Gminy w Puchaczowie, pok. nr 6.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 11. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny i Niedziela.
 12. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp . Helena Murgała z Ciechanek. Pogrzeb we wtorek o godz. 14.00. O 13.30 różaniec w kościele. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.