XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej .
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; środa – wspomnienie Św. Leona Wielkiego, p., dK.; czwartek – wspomnienie Św. Marcina z Tours, bp., święto narodowe Odzyskania Niepodległości; piątek – wspomnienie Św. Jozafata, bp., m.; sobota – wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych mm. Polski.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj do puszki przeznaczone są na ” Pomoc Kościołowi w potrzebie”. W przyszłą niedzielę taca na budownictwo sakralne a ofiary do puszek na pomoc osobom bezdomnym.
  4. W czwartek 11 listopada porządek Mszy świętych niedzielny. Suma o godz. 12.00 w intencji Ojczyzny.
  5. W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunjijnych.
  6. Do końca listopada można ofiarować odpust zupełny za zmarłych w czyśćcu. Warunki: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza, kaplicy lub kościoła i modlitwa w intencji zmarłego.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. Kalendarze Maryjne na 2022 r.
  9. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: + Janinia Cyfra z Ostrówka, pogrzeb odbył się w środę i + Artur Mitrus z Ostrówka Kol., pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.