XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – święto Św. Szymona i Judy Tadeusza, App.
  3. Trwa październik, miesiąc różańcowy. Zapraszam do wspólnego odmawiania różańca w kaplicy, kościele lub rodzinach. Przypominam o możliwości zyskania za tę modlitwę w październiku odpustu zupełnego.
  4. Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych. Trzeba uporządkować śmietnik przy cmentarzu. Zapraszam na czwartek, na godz. 9.00 wszystkich, którzy mogą i zechcą pomóc. Trzeba oczyścić wieńce naturalne  z wszelkich plastików aby móc je wywieźć na wysypisko. Będziemy potrzebowali 6 dużych przyczep z kiprem. Bardzo proszę o pomoc.
  5. Od 3 listopada będziemy modlić się modlitwą różańcową za naszych bliskich zmarłych (wypominki). Kolejność następująca: środa 3 XI – Ostrówek (szosa) i Łańcuchów, czwartek 04XI – Ostrówek (stara wieś) i Wólka Łańcuchowska, Kol. Łańcuchów, piątek 05XI – Ostrówek Kol. i Kajetanówka, Zalesie, sobota 06XI – Górne, poniedziałek 08XI – Ciechanki (od rzeki) i Ciechanki Kol., wtorek 09Xi – Ciechanki od Łęcznej. Kartki wypominkowe zostały rozniesione przez radnych, są też wyłożone w kościele na ołtarzach bocznych . Proszę mieszkańców Zalesia aby wzięli kartki dla sąsiadów (starszych, nie mogących  dotrzeć do kościoła). Przynosząc karki bardzo proszę o wpisywanie na nich miejscowości, aby można było je odpowiednio przyporządkować.
  6. Dzisiaj Koło Gospodyń Wiejskich z Łańcuchowa organizuje przy kościele kiermasz stroików i wieńców nagrobnych. Zapraszam.
  7. Za tydzień zmiana czasu na zimowy. W niedzielę śpimy o godzinę dłużej.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny ( z komiksem o ks. Janie Macha – niezłomnym) i Niedziela. Także kalendarze Maryjne na 2022 r.