XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, bp., dK; wtorek – święto PODWYZSZENIE KRZYŻA ŚWIĘTEGO; środa – wspomnienie MB Bolesnej; czwartek – wspomnienie św. Korneliusza, p. i Cypriana, bp., mm.; sobota – święto Św. Stanisława Kostki, z., patrona Polski – dzień patronalny młodzieży
  3. Dzisiaj dzień kanonizacji kard. Stefana wyszyńskiego i m. Róży Czadzkiej. Zachęcam do udziału w uroczystościach poprzez transmisję telewizyjną o godz. 12.00. Suma dzisiaj o godz. 17.00.
  4. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  5.  W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę w Białce odpust ku czci Krzyża Świętego. Suma o godz. 12.00.
  7. Biała Niedziela – Puchaczów (ogłoszenie)
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela