XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz., m.; wtorek – święto Św. Wawrzyńca, diak., m.; środa – wspomnienie Św. Klary, dz.; sobota – wspomnienie Św. Maksymiliana Kolbego, prb., m.
  3. We wtorek odpust w par. w Rogóźnie, suma odpustowa o godz.12.00. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Uroczystości odpustowe w Milejowie, Puchaczowie a także ku czci św. Maksymiliana Kolbego w Zezulinie. Sumy odpustowe o godz. 12.00. W imieniu księży proboszczów zapraszam.
  4. W sobotę Dzień Modlitw w Intencji Pomordowanych w Obozach Koncentracyjnych
  5. Ofiary, które będziemy zbierali na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby Caritas.
  6. Wójt Gminy Puchaczów informuje, że dnia 15 sierpnia w najbliższą niedzielę chcąc umożliwić Państwu realizację obowiązku dokonania spisu w ramach powszechnego spisu  ludności i mieszkań 2021 zapewnił dyżur pracowników Gminnego  Biura Spisowego w budynku USC w godzinach od 10.00 do 17.00.  Będzie tam można dokonać samospisu korzystając z pomocy członków Biura albo  spisać się u naszych gminnych rachmistrzów. Ilość osób spisanych  w naszej gminie nie jest duża d niestety idzie nam najsłabiej w całym powiecie! Akcja ta ma pomóc w spełnieniu obowiązku spisowego. Zapraszamy od 10.00 do 17.00 do budynku USC.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy