XI NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, bp, m.; czwartek – wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego ,z.
  3. W imieniu księdza rektora, wychowawców i alumnów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę.
  4. Z doniesień medialnych wiemy już, że księża biskupi na Konferencji Plenarnej Episkopatu Polski, znoszą od 20 czerwca dyspensę od udziału osobistego we Mszy świętej. Od 26 czerwca będzie mogło być zajętych 75% miejsc w kościołach podczas liturgii.
  5. Trwa miesiąc czerwiec. Zapraszam na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.