III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

2. Ofiary, które będziemy zbierali na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  3. Zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali za które może zyskać łaskę odpustu zupełnego.
  4. Dziękuję paniom z Kajetanówki, które zgłosiły się i przygotowały posiłki dla księży, którzy w dniu wczorajszym spowiadali.
  5. Szkoła Podstawowa w Łańcuchowie ogłasza nabór dzieci z roczników 2018, 2017 i 2016 do Przedszkola, 2015 do Zerówki i 2014 do klasy I . Karty zgłoszeń można pobrać w sekretariacie szkoły w godz. od 8.00 do 14.00.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Dobiegły końca nasze rekolekcje wielkopostne. Pragnę podziękować wszystkich, którzy przyczynili się do ich przeżycia we właściwym klimacie. Dziękuję księżom spowiadającym wczoraj, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej, chórowi wraz z panem Pawłem, organistą, szczególnie za Drogę Krzyżową, wam wszystkim kochani za ten klimat modlitwy i obecność. Szczególne podziękowania kieruję w stronę księdza Andrzeja, rekolekcjonisty. Dziękuję za przyjęcie zaproszenie, niezwykle inspirujące słowa kierowane do nas. Na zbliżające się święta życzę mocy Zmartwychwstałego w dalszym posługiwaniu kapłańskim. Mój proboszcz z rodzinnej parafii, dzisiaj już śp. ks. Jan Hryniewicz zwykł porywać w takich okolicznościach wiernych do trzy krotnego Bóg zapłać, a zatem powiedzmy razem: Bóg zapłać , Bóg zapłać , Bóg zapłać.
  9. Jutro Dzień Kobiet. Wszystkim, tym małym i tym dużym, młodszym i starszym życzę samych pogodnych dni, życzliwości od mężczyzn i stałej inspiracji Tej,  Która najpełniej zrealizowała swoją kobiecość w życiu i wierności Bogu do końca, NMP. Szczęść Boże.