III NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA; wtorek – wspomnienie Św. Tymoteusza i Tytusa; czwartek – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prb., dK..
  3. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  4. W sobotę o godz.18.00 w kościele Msza święta za wstawiennictwem Św. Jakuba Ap., poprzedzona litanią.
  5. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny. Na stoliku z prasą wyłożone są Aktem zawierzenia Św. Józefowi (z okazji roku Św. Józefa). Można je wziąć do codziennego odmawiania.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Rozalia Skoczylas z Kol. Ciechanki, pogrzeb odbył się w czwartek, + Anna Onyszko, pogrzeb odbył się w Milejowie, + Krzysztof Cimek z Górnego, pogrzeb odbył się w sobotę i + Stanisław Jakubowski z Łańcuchowa, pogrzeb jutro o godz. 13.00, o 12.30 różaniec w kościele, + Władysława Roczon z Ostrówka, pogrzeb w piątek o godz. 14.00, o 13.30 rózaniec w kościele. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.