NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – święto Św. Młodzianków, mm; piątek – uroczystość ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI; sobota – wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpp.,dK.
  3. Odpust zupełny na zakończenie roku może otrzymać wierny, który w kościele lub kaplicy uczestniczy w uroczystym śpiewie lub recytacji hymnu Ciebie Boga wysławiamy, a w Nowy Rok za pobożny śpiew lub recytację hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź. w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok.
  4. Msza z nabożeństwem na zakończenie roku w Łańcuchowie o godz. 17.00 (aby umożliwić wszystkim spokojny powrót do domu przed godz. 19.00)
  5. W tym tygodniu przypada I piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek, z racji uroczystości nie będzie odwiedzin chorych w domach.
  6. Trwają zapisy rodzin zainteresowanych tegoroczną wizytą duszpasterską. Można zapisać się w zkrystii, telefonicznie lub przez mai parafii. W tym tygodniu chcę odwiedzić chętne rodziny z Zalesia, Wólki Łańcuchowskiej i Łańcuchowa I
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Czesław Kot z Kol. Ostrówek. Pogrzeb w środę o godz. 14.00, 13.30 rózaniec w kościele. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.