XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny : wtorek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej,z.; środa – wspomnienie Bl. Karoliny Kózkówny, dz., m.; piątek – wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, prb.; sobota – wspomnienie Ofiarowanie NMP.
  3. W sobotę, o godz. 9.00 w kościele spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  4. Ofiary, które będziemy zbierali na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na budownictwo sakralne w nasze diecezji.
  5. Są już opłatki i świece na stół wigilijny. Jeżeli radni nie dotrą do wszystkich proszę zaopatrywać się w opłatki indywidualnie, poprosić sąsiada. Można to uczynić w kościele, kaplicy czy kancelarii.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gośc Niedzielny i Niedziela. Jest jeszcze dosłownie kilka kalendarzy na 2021 r.
  8. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Irena Giszczak z Ciechanek. Pogrzeb w poniedziałek o 14.30, o godz. 14.00 różaniec. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu.