1 i 2 listopada nie będzie Mszy św. na cmentarzu

Drodzy Parafianie i goście. W związku z narastającą liczbą zachorowań oraz zaleceniem Abpa Lubelskiego, w trosce o wasze zdrowie w tym roku nie będą sprawowane nabożeństwa na cmentarz 1 i 2 listopada. Zachęcam do udziału w transmisjach Mszy św. Również na dni 1 i 2 listopada obowiązuje dyspensa od fizycznego udziału we Mszy św. w kościele. Nie oznacza to, że nie możemy uczestniczyć w celebracjach w kościele z zachowaniem obowiązujących rygorów. 1 XI – godz. 8.00 – Łańcuchów, godz. 10.00 – Ostrówek, godz. 12.00 – Łańcuchów (z transmisją na You Tube). 2 XI – godz. 9.00 – Ostrówek, godz. 12.00 – Łańcuchów (z transmisją), godz. 17.00 – Łańcuchów. Odpust zupełny dla bliskich zmarłych można uzyskać i ofiarować przez cały miesiąc listopad.