XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, m.; wtorek – święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; środa – wspomnienie Św. Hieronima, prb.,dK.; czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz.,dK.; piątek – wspomnienie Św. Aniołów Stróżów.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  4. Dzisiaj jeszcze mogą zapisywać się na listę kandydaci do sakramentu bierzmowania. W przyszłą sobotę o godz. 9.00 w kościele pierwsze spotkanie z kandydatami.
  5. Od dzisiaj, przez dwa tygodnie możemy podziwiać w naszym kościele ikony autorstwa Anny Kuraszko.
  6. Dzisiaj , po sumie, na plebanii spotkanie młodzieży KSM. Ważne!
  7. W tym tygodniu ra modlitwę rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszam na wspólną modlitwę różańcową w dni powszednie w Ostrówku o 16.30, w Łańcuchowie po mszy św. wieczornej, w niedzielę w Ostrówku po Mszy św., w Łańcuchowie po sumie.
  8. Są już do odebrania kartki wypominkowe. Proszę Radnych aby roznieśli je parafian. Będzie to okazja także do zebrania składki kwartalnej.
  10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  11. Z naszej wsólnoty odszedł do Pana śp. Wiesław Warzyszak z Ostrówka. Pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.