XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, m.; wtorek – święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; środa – wspomnienie Św. Hieronima, prb.,dK.; czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz.,dK.; piątek – wspomnienie Św. Aniołów Stróżów.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
 4. Dzisiaj jeszcze mogą zapisywać się na listę kandydaci do sakramentu bierzmowania. W przyszłą sobotę o godz. 9.00 w kościele pierwsze spotkanie z kandydatami.
 5. Od dzisiaj, przez dwa tygodnie możemy podziwiać w naszym kościele ikony autorstwa Anny Kuraszko.
 6. Dzisiaj , po sumie, na plebanii spotkanie młodzieży KSM. Ważne!
 7. W tym tygodniu ra modlitwę rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszam na wspólną modlitwę różańcową w dni powszednie w Ostrówku o 16.30, w Łańcuchowie po mszy św. wieczornej, w niedzielę w Ostrówku po Mszy św., w Łańcuchowie po sumie.
 8. Są już do odebrania kartki wypominkowe. Proszę Radnych aby roznieśli je parafian. Będzie to okazja także do zebrania składki kwartalnej.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
 11. Z naszej wsólnoty odszedł do Pana śp. Wiesław Warzyszak z Ostrówka. Pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.