XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto Św. Mateusza, Ap., Ew.; środa – wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prb.
  3. Dzisiaj odpust w par. w Białce. Suma o godz. 12.00.
  4. Po sumie , dzisiaj w kościele krotkie spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  5. Na listę kandydatów do sakramentu bierzmowania mogą dopisywać się uczniowie klasy siódmej tylko ze szkoły w Łańcuchowie.
  6. W sobotę o godz. 18.00 w Łańcuchowie Msza święta za wstawiennictwem Św. Jakuba Apostoła.
  7. Od przyszłej niedzieli, przez dwa tygodnie, w naszym kościele będzie wystawa ikon glamour autorstwa Anny Kuraszko. Po sumie w niedzielę spotkanie z autorką prac.
  8. Za tydzień, po sumie, na plebanii spotkanie młodzieży KSM. Bardzo ważne.
  10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.