XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto PODWYŻSZENIE KRZYŻA ŚWIĘTEGO; wtorek – wspomnienie MB Bolesnej; środa – wspomnienie Św. Korneliusza i Cypriana, bp., mm.; piątek – święto Św. Stanisława Kostki, z., patrona Polski.
  3. Od dnia dzisiejszego rozpoczynają się kwartalne dni modlitw w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.
  4. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  5. Dzisiaj jeszcze można zapisać się na listę kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę, po sumie w kościele spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  7. Także w przyszłą niedzielę odpust w par. w Białce. Suma o godz. 12.00.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela i kalendarze na 2021 r.
  10. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Henryk Olejnik. Pogrzeb w środę o godz. 15.00 w Łańcuchowie. O 14.30 różaniec w kościele. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.