XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, o,. dK.
  3. Ofiary zbierane do puszek w dzisiejszą niedzielę przeznaczone ą na ” Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”.
  4. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej na sumie o godz. 12.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzal chorych w domach.
  6. We wtorek 1 wrześnie – rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. W Łańcuchowie msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00, w Ostrówku o 9.00. Zapraszam dzieci, rodziców i pracowników szkół.
  7. 1 września to także 81 rocznica wybuchu II wojny światowej.
  8. Wraz z rozpoczęciem zajęć w szkołach rozpoczynamy przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Przypomnę, że do bierzmowania idziemy w parafii zamieszkania a nie szkoły. Proszę młodzież klas 8-ch i starszą o zapisywanie się na listę kandydatów.
  10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny oraz kalendarze Maryjne na 2021 r.
  11. Jutro o godz. 15.00 pogrzeb śp. Krystyny Wójcik z domu Stępniak, ur. w Łańcuchowie a mieszkającej w Lublinie. Różaniec o 14.30. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.