NADZIEJA W PANU…

” Nadzieja w Panu”  to tytuł debiutanckiej płyty ks. Wojciecha Iwanickiego. Na płycie znalazły się utwory religijne znane nam jeszcze z czasów studiów w seminarium. Nadzieja w Panu to także tytuł koncertu z jakim ks, Wojtek wystąpił w naszym kościele. Zgromadzeni w świątyni wierni mogli włączyć się do wspólnego śpiewania dzięki wyświetlanym na ekranie tekstom wykonywanych piosenek. W koncercie księdzu Wojtkowi towarzyszył zespół muzyczny w składzie : Sławomir Bandosz (aranżacja, instr.klawiszowe), Jarosław Duda ( Zespół Muzyczny PREZYDENT, wokal, producent płyty), Grzegorz Przybysz (saksofon, prywatnie siostrzeniec ks,. Wojtka), Wiktor Strzałkowski (wirtuoz perkusji). Zespół Muzyczny PREZYDENT, reprezentowany przez Jarka, będzie uświetniał nasze tegoroczne Jakubki, na które już zapraszam. I czekamy na kolejny koncert z repertuarem nowej płyty ks. Wojtka, która powstaje…