XI NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego; piątek – uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA; sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Przeżywamy oktawę uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Zapraszam na Msze św. wieczorne i do udziału w procesjach eucharystycznych, które są wyznanie naszej wiary.
  5. W czwartek będziemy przeżywać zakończenie oktawy uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. po Mszy świętej procesja do czterech ołtarzy. O przygotowanie ołtarzy wokół kościoła proszę mieszkańców: ołtarz 1 – Ostrówek – szosa, ołtarz 2 – Ostrówek – stara wieś, ołtarz 3 – Ostrówek Kol., ołtarz 4 – Ciechanki Kol.
  6. Jesteśmy po wizytacji kurialnej, która przebiegła b.dobrze. Zapewne będą jakieś wskazania do realizacji na przyszłe lata, ale na dzień dzisiejszy wszystko jest bardzo dobrze.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.