NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Jadwigi Królowej; wtorek – święto Poświęcenia Kościoła Metropolitalnego; czwartek – uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA; piątek – wspomnienie bł. Władysława Gorala, bp., m., Kazimierza Gostyńskiego, prb. i Stanisława Mysakowskiego, prb. mm.; sobota – wspomnienie św. Antoniego z Padwy.
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Zapraszam na nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w Ostrówku o godz. 10.00; 8.00 i 11.30 w Łańcuchowie. Po sumie procesja do czterech ołtarzy o których przygotowanie, tradycyjnie proszę mieszkańców Łańcuchowa. Proszę o zachowanie odległości 2 m od pozostałych uczestników lub maseczek ochronnych.
  5. Dzieci do sypania kwiatów zapraszam na próbę w poniedziałek po mszy św. i nabożeństwie czerwcowym.
  6. 12 czerwca w naszej parafii będziemy gościć wizytatora dziecezjalnego. Chcę podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w sprzątanie cmentarza i śmieci przy cmentarzu.
  7. Dzisiaj taca na potrzeby Seminarium Dziecezjalnego. A także puszka na Świątynię Opatrzności.
  8. Za tydzień Słowo Boże będzie głosił i ofiarę na tacę zbierze Ks. Wojciech Iwanicki. A o godz. 17.00 w kościele odbędzie się zaległy koncert Ks. Wojtka z zespołem PREZYDENT. Serdecznie zapraszam.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela
  11. Z naszej wspólnoty, w wieku 100 lat odeszła do Pana śp. Helena Olender. Pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.