V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

2. W związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez organa państwowe i kościelne w Mszy świętej może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które zamówiły intencję. Szczegółowe zalecenia dotyczące celebracji liturgii w okresie epidemii umieszczone są na stronie internetowej parafii oraz w gablocie.
  3. Kościół w Łańcuchowie jest udostępniony codziennie od godz.9.00 do Mszy wieczornej. Niech to będzie okazją do indywidualnej modlitwy. Ławki i klamki są dezynfekowane codziennie.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek nie będzie odwiedzin chorych w domach.
  5. Postaramy się aby od przyszłej niedzieli także z naszego kościoła transmitowana była Msza św. niedzielna, oraz Liturgia Triduum Paschalnego.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/ kaplicy.