II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

2. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie, a ofiary, które złożymy do puszek na ” Krajowy Fundusz Misyjny”
  3. Dzisiaj przypada piąta rocznic śmierci śp. ks. Roberta Guza – posługującego niegdyś w naszej parafii.
  4. O godz. 17.00 w kościele dzisiaj projekcja filmu ” Tajemnica o. Pio”- film dokumentalny. Wstęp wolny. Zapraszam.
  5. W tym tygodniu , w piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Będzie nam w nich przewodniczył lic. ks. Wojciech Iwanicki – kapelan szpitala SPSK1 w Lublinie, archidiecezjalny duszpasterz Służby Zdrowia, duszpasterz akademicki Uniwersytetu Medycznego,kapelan Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Tak zorganizujmy sobie czas żeby móc uczestniczyć w naukach rekolekcyjnych we wszystkie trzy dni. Porządek Mszy św.: w Lańcuchowie (pt. i sob.) o godz. 9.00 i 17.00, Ostrówek godz. 12.00. W piątek po Mszy św. o godz. 17.00 w Łańcuchowie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W nidzielę o godz. 17.00 koncert w wykonaniu Ks. Wojciecha wraz zespołem PREZYDENT.
  6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny ( Siła matczynej modlitwy…) i Niedziela ( Od epidemii wybaw nas Panie – jak zachować się w czasach epidemii)
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Dzisiaj Dzień Kobiet. Wszystkim Paniom ty dużym i małym, dorosłym i młodszym najlepsze życznia. Niech ideałem życia dla Was będzie Maryja, która potrafiła godzić codzienność z wiernością Bogu. Niech Królowa Niewiast wyprasza Wam potrzebne łaski.