VI NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: sobota – święto Katedry Św. Piotra, Ap.
  3. Ofiary składane do puszek w dniu dzisiejszym przeznaczone są na ” Fundusz Wschodni”
  4. Dzisiaj po sumie, na plebanii spotkanie młodzieży KSM i sympatyków.
  5. Najbliższy czwartek to Tłusty Czwartek. Zapowiada ostatni tydzień karnawału. Nie zależnie od ilości zjedzonych pączków, czy faworków w ten dzień, nie przybywa kalorii 🙂
  6. Szkoła Podstawowa w Łańcuchowie ogłasza nabór dzieci z roczników 2015-2017 ( trzy, cztero i pięciolatki) do Przedszkola oraz dzieci urodzonych w 2014 r ( sześciolatków) do Zerówki. Zapisy od 4 do 20  marca do godz. 15.00. Karty zgłoszeń można pobierać w sekretariacie szkoły.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny ( Jan Paweł Wielki. Dziedzictwo, którego nie można zmarnować-mówi Franciszek w najnowszej książce), Mały Gość Niedzielny i Niedziela ( Karnawal po katolicku. Dyspensa dlaczego i dla kogo).
  9. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Grzegorz Gnyp z Ciechanek (l.45). Pogrzeb w piątek o godz. 14.00. Różaniec o 13.30 w kościele. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.