II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : wtorek – wspomnienie Św. Agnieszki, dz., m.; piątek – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, bp., dK.; sobota – święto Nawrócenie Św. Pawła.
  3. Dzisiaj o godz. 17.00 w kościele w Łańcuchowie koncert kolęd w  wykonaniu ks. Wojciecha Iwanickiego i zespołu PREZYDENT. Serdecznie zapraszam.
  4. Porządek wizyty duszpasterskiej na bieżący tydzień:20.01.2020 – Łańcuchów Kalita – Wojciechowski – Lewandowski – Mazur E.

21.01.2020 – Łańcuchów Kowalski – Błaziak

22.01.2020 – Wólka Łańcuchowska Skoczylas – Mazur

23.01.2020 – Wólka Łańcuchowska Szwed – Dudek

24.01.2020 – Zalesie

25.01.2020 – Kol. Łańcuchów

5. W sobotę w kościele w Łańcuchowie Msza święta za wstawiennictwem Św. Jakuba Ap. z nabożeństwem i ucałowaniem relikwii.
  6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: + Stanisław Śliwiński z Kol. Łańcuchów, pogrzeb odbył się w czwartek i + Rozalia Kowalczyk z Ciechanek,pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.
  9. We wtorek Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadziusiom życzę wszelkiej pomyślności, długich lat życia by mogli cieszyć się wnukami, miłości obfitości łask i Bożego błogosławieństwa.