DZIECIĘ NAM SIĘ NARODZIŁO, SYN ZOSTAŁ NAM DANY…

Ukazała się łaska Boga, która niesie zbawienie wszystkim ludziom i poucza nas, abyśmy wyrzekłszy się bezbożności i żądz światowych rozumnie i sprawiedliwie i pobożnie żyli na tym świecie,…, aby odkupić nas od wszelkiej nieprawości i oczyścić sobie lud wybrany na własność, gorliwy w spełnianiu dobrych uczynków. (Tt2,11.14)

Wszystkim Kochanym Parafianom i Drogim Gościom oraz Sympatykom naszej parafii życzę aby ten dar łaski nie został zmarnowany. Niech spełnią się nadzieje w blasku rodzącej się Miłości. Ale nadzieje nie tylko nasze, przede wszystkim Boga Ojca, który daje nam Syna dla naszego odkupienia. Niech w naszych sercach nie zabraknie dla Niego miejsca, jak zabrakło w betlejemskich gospodach.