XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek-wspomnienie Św. Marcina z Tours; wtorek-wspomnienie Św. Jozafata, bp.,m.; środa-wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych mm. Polski.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne. Dzisiaj także wspieramy leczenie Mariki Dąbrowskiej.
  4. Jutro 101 rocznica odzyskanie przez Polskę niepodległości. O godz. 12.00 w kościele Msza święta, którą rozpoczniemy wspólnym śpiewem hymnu. Potem udamy się przed pomnik Józefa Piłsudskiego w Ciechankach na dalszą część uroczystości.
  5. Już od dzisiaj zapraszam Radnych po opłatek i proszę o rozniesienie go do wiernych.
  6. Wczoraj odbyło się sprzątanie skarpy przy cmentarzu. Śmieciami, które znieśliśmy ze skarpy i złożonymi na parkingu zapełniliśmy 130 worków plastikowych 240 l. Dziękuję wszystkim, którzy przyszli. I raz jeszcze proszę o rozsądne gospodarowanie i segregowanie śmieci.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela. A także kalendarze Maryjne na 2020 r.
  9. Są już do nabycia także świece Caritas na stół wigilijny.
  10. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Ryszard Adamiak z Ciechanek Kol., pogrzeb odbył się w czwartek oraz śp. Kazimierz Wojcicki z Ostrówka Kol., pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.