XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Karola Boromeusza, bp.; sobota – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  3. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na ” Pomoc Kościołowi w potrzebie”. Za tydzień taca na budownictwo sakralne.
  4. Od jutra rozpoczynamy wypominki. W Ostrówku o 16.15 różaniec po nim Msza święta. W Łańcuchowie o 18.00 różaniec, po nim Msza święta. Różaniec prowadzą mieszkańcy poszczególnych wiosek (wzorem lat ubiegłych). Porządek wypominek: poniedziałek – Ostrówek Kol., Zalesie i Kajetanówka; wtorek- Ostrówek (stara wieś), Górne; środa – Ostrówek ( szosa), Kol. Łańcuchów i Wólka Łańcuchowska; czwartek – Łańcuchów; piątek – Ciechanki (od rzeki) i Ciechanki Kol.; sobota – Ciechanki (od Łęcznej) i kartki nie podpisane. Kartki wypominkowe na dany dzień proszę przynosić najpóźniej 5 min przed różańcem.
  5. Do 8 listopada wierny w stanie łaski uświęcającej może ofiarować odpust zupelny za zmarłego nawiedzając cmentarz i modląc się w jego intencji.
  6. Forum Kobiet Gminy Milejów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie zapraszają na VIII GMINNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ organizowany z okazji Święta Niepodległości dn. 11 listopada 2019 r. o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie. Wystąpią soliści i zespoły z terenu Gminy Milejów.
  7. Chcę przypomnieć o mobilizacji do sprzątania skarpy przy cmentarzu ze śmieci, ktore tam się znajduja. Każdy radny mobilizuje przynajmnie po 3 osoby na sobtę, godz. 10.00. Bardzo o to proszę. Mile widziany będzie kązdy, komu na sercu leży wspólna sprawa parafii.
  8. Do nabycia pras katolicka?: Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny. Kalendarze Maryjne na 2020 r., modlitewniki parafialne i książka ” Łańcuchów. Historia parafii i miejscowości.”