XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i  na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek-wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prb.; piątek-wspomnienie Św. Wincentego a Paulo; sobota-wspomnienie Św. Wacława, m.
  3. Dzisiaj od godz. 14.00 na placu przy szkole będzie odbywał się Słowiański Piknik Rodzinny. W programie pokazy i warsztaty rzemieślnicze, zajęcia interaktywne, pokaz tańców dawnych. Zapraszam w imieniu organizatorów.
  4. Jutro w remizie w Łańcuchowie zebranie sołeckie z udziałem Wójta Gminy Milejów.
  5. W przyszłą sobotę, o godz. 10.00 w kościele spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.
  6. W przyszłą niedzielę , na godz. 15.00 zapraszam na spotkanie na plebanii Radę Duszpasterską.
  7. Także w przyszłą niedzielę poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.