XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: wtorek-wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, p., dK; sobota-wspomnienie Bł. Ignacego Klopotowskiego, prb.
  3. Przeżywamy dzisiaj 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Jest to dzień modlitw za poległych w obronie Ojczyzny.
  4. Ofiary zbierane dzisiaj do puszek przeznaczone są na „Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”
  5. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy DOŻYNKI-dziękczynienie za tegoroczne plony. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w ich przygotowanie. Podczas festynu będzie możliwość przejażdżki konno. Zebrane przy tej okazji datki będą przeznaczone na pomoc w leczeniu Martynki.
  6. Jutro rozpoczynamy nowy Rok Szkolny. W Łańcuchowie Msza św. o godz. 8.00 w Ostrówku 0 9.15. Zapraszam wszystkie dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkół na te eucharystie.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  8. Za tydzień w niedzielę , na każdej Mszy świętej będzie obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.
  10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  11. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Eugeniusz Steć z Ostrówka. Pogrzeb odbył się w czwartek. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.