XX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek-wspomnienie Św. Bernarda,op.,dK.; środa-wspomnienie Św. Piusa X, p.; czwartek-wspomnienie NMP Królowej; sobota-święto Św. Bartłomieja, Ap.
  3. Dzisiaj w Zezulinie odpust ku czci Św. Maksymiliana Marii Kolbego. W przyszłą niedzielę odpust w parafii w Ludwinie.
  4. Dzisiaj w naszym kościele po sumie będziemy gościć panią dr Ewę Leśniewską autorkę książki ” Łańcuchów. Dobra ziemskie od XIV-XX w. Od Kuropatwów do Steckich”. Odbędzie się spotkanie autorskie i promocja książki.
  5. 31 sierpnia i 1 września w Sanktuarium MB Kębelskiej w Wąwolnicy będą się odbywały uroczystośći związane z 41 r. koronacji Figury MB Kębelskiej. Będą to także diecezjalne dożynki. Program uroczystości umieszczony jest w gablocie.
  6. Dożynki parafialne będziemy przeżywać 1 września. Zapraszam wszystkie Rady Sołeckie do wlączenia się w przygotowania.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.