XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: środa-wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prb.,m.; czwartek – uroczystość WNIEBOWZIĘCIE NMP; sobota-wspomnienie Św. Jacka, prb..
  3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na Centrum Pomocy Caritas w Krasnymstawie.
  4. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Uroczystości odpustowe w Milejowie i Puchaczowie, suma o godz.12.00.
  5. W przyszłą niedziele po sumie w kościele odbędzie się promocja książki ” Łańcuchów. Dobra ziemskie i ich właściciele XIV-XX w. Od Kuropatwów po Steckich”autorstwa pani dr Ewy Leśniewskiej. Będziemy gościć autorkę. Będzie możliwość także nabycia książki (50 zł) i otrzymania autografu.
  6. Także w przyszłą niedzielę odpust w parafii w Zezulinie. Suma o godz. 12.00.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny  ( z płytą z pieśniami patriotycznymi) i Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Janusz Mitrus z Kol. Ostrówek. Pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.