XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto PRZEMIENIENIE PAŃSKIE; czwartek- wspomnienie Św. Dominika, prb.; piątek – święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz., m., patronki Europy; sobota – święto Św. Wawrzyńca, diak., m.
  3. Chcę podziękować wszystkim za serdeczność i życzenia z okazji moich urodzin składane w różnej formie, osobiście, przesyłane do mnie smsy i na komunikatorze społecznościowym. Ja też pamiętam o Was w mojej codziennej modlitwie.
  4. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz.10.00 w Ostrówku i po sumie w Łańcuchowie zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Dzisiaj po sumie w kościele w Łańcuchowie odbędzie się promocja książki p. Marioli Błasińskiej ” Cud. W 1949 r. Lublin stał się Częstochową”. Będziemy gościć męża autorki. Będzie możliwość nabycia książki. W tym 20 szt z autografem autorki.
  6. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego – odpust. Słow Bożę wygłosi i sumie odpustowej o godz.12.00 będzie przewodniczył mgr  ks. Mariusz Kozina, wikariusz parafii Św. Brata Alberta w Puławach.
  7. W sobotę odpust w parafii Św. Wawrzyńca w Rogóźnie. Suma o godz. 12.00.
  8. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na ” Centrum Charytatywne Caritas w Krasnymstawie”
  9. Do nabycia Modlitewnik Parafialny naszej parafii.
  11. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.