NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

 1. Intencje Mszy Św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego; czwartek – uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA; piątek – wspomnienie Św. Alozjego Gonzagi, z.
 3. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. W imieniu ks. Rektora, wychowawców i alumnów składam serdeczne Bóg zapłać.
 4. Dzisiaj odpust w parafii w Milejowie. Suma odpustowa o godz. 12.00.
 5. W czwartek przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA.  Bardzo proszę osoby z kolejki sprzątania kościoła o posprzątanie w środę po mszy wieczornej. Proszę też o ubranie ołtarzy ( mieszkańcy Łańcuchowa) i okien naszych domów na tę uroczystość. Dzieci rocznicowe i nie tylko proszę o sypanie kwiatków. Próba jutro po mszy św. wieczornej. Proszę też o uporządkowanie terenu wokół kościoła ( spryskać kostkę, przyciąć odrosty gałęzi drzew). Będą to już porządki przed odpustem parafialnym.
 6. W środę zakończenie Roku Szkolnego. Msze św. w Łańcuchowie o godz. 8.00, w Ostrówku 0 9.15.
 7. Msze Św. w czwartek, BOŻE CIAŁO : Łańcuchów godz. 8.00, Ostrówek godz. 10.00 i suma w Łańcuchowie o godz. 11.30. Po sumie procesja do czterech ołtarzy. Odpust zupełny może uzyskać wierny,który w kościele lub po za nim, będzie uczestniczył w procesji eucharystycznej. Ofiary zbierane w ten dzień na tacę będą przeznaczone na ” Centrum Jana Pawła II ).
 8. Już po raz 17, będzie miał miejsce KONCERT CHWAŁY w Lublinie. Tegoroczna edycja koncertu, „W mocy Ducha Świętego”, odbędzie się na placu zamkowym w wieczór Bożego Ciała, 20 czerwca 2019 r., od godz. 19.30.Głównym gościem koncertu będzie PECTUS – rodzinny zespół pop-rockowy. Muzyczny fundament koncertu stanowić będzie jak zawsze chór i zespół Gospel Rain, jeden z najbardziej znanych polskich zespołów chrześcijańskich, którego piosenki i aranżacje stały się znakiem rozpoznawczym koncertu. Producentem muzycznym koncertu jest Grzegorz Głuch, kompozytor i dyrygent, autor niezliczonych już kompozycji i aranżacji piosenek.
 9. Biała Niedziela. Gmina Puchaczów i Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy na Białą Niedzielę,  która odbędzie się dn 23 czerwca 2019 r w Zespole Szkół w Puchaczowie. Będzie można skorzystać z nieodpłatnych porad i konsultacji : dermatologa, ginekologa, pulmonologa, neurologa, kardiologa, laryngologa, ortopedy, chirurga-urologa, okulisty oraz wykonać szereg badań. Szczegóły w gablocie.
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 Msza Św. na cmentarzu w wigilię naszego odpustu parafialnego. Sprzątając cmentarz proszę o segregację śmieci oraz , w miarę możliwości zabieranie ich ze sobą.
 11. O przygotowanie obiadu odpustowego dla gości proszę Panie Gospodynie z Kajetanówki.
 12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 13. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.