V NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: piątek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  3. Dzisiaj przeżywamy rocznicę I Komunii Świętej.
  4. Przeżywamy miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe.
  5. We wtorek o godz. 8.45 w Ostrówku Msza Św. w intencji o zdrowie i wytrwałość w cierpieniu dla Martynki Grzesiuk. Martynka leczy się na guza mózgu w Warszawie. Jest to kosztowne leczenie dlatego chcąc pomóc jej i jej rodzicom wolontariusze ze szkoły w Ostrówku chcą zorganizować kwestę w przyszłą niedzielę na leczenie Martynki. Proszę gorąco o hojne wsparcie.
  6. W sobotę święcenia kapłańskie w stopniu prezbiteratu przyjmie dn Szymon Majewski z par. Św. Barbary w Łęcznej. Otoczmy go naszą modlitwą.
  7. W sobotę o godz. 18.00 w Lańcuchowie Msza Św. zbiorowa za wstawiennictwem Św. Jakuba Ap. z nabożeństwem i ucałowaniem relikwii
  8. W przyszłą niedzielę Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach w modlitwie tych żywych i tych zmarłych.
  9. W niedzielę także wybory do Parlamentu Europejskiego. Weźmy w nich udział. Przypomnę to chrześcijański i obywatelski obowiązek.
  11. Od jutra wracają pracownicy do posadzki w kościele.
  12. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.