III NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek-święto Św. Filipa i Jakuba , App.; środa-uroczystość Św. Stanisława, bp., m., główny patron Polski i archidiecezji lubelskiej.
  3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Dziękuję z nie w imieniu ks. Rektora, wychowawców i alumnów.
  4. Przeżywamy miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe.
  5. W środę, w uroczystość św, Stanisława odpust zupełny może uzyskać wierny, który w ten dzień nawiedzi bazylikę św. Stanisława na Starym Mieście w Lublinie i odmówi Ojcze Nasz i Wierzę w Boga. Jest to dzien imienin ks. abpa Stanisława Budzika.
  6. W czwartek 27 r. śm. śp. ks. Mariana Luniaka, proboszcza naszej parafii w latach 1982-1992
  7. W sobotę o godz. 11.00 na plebanii spotkanie z narzeczonymi przygotowującymi się do zawarcia sakramentu małżeństwa.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć wolontariuszy z sercańskiego wolontariatu Misso Cordis, którzy będą zbierali ofiary na stypendia edukacyjne dla dzieci i Polonii z wioski Słoboda Raszkowa w Nadniestrzu.
  9. W niedzielę o 14.00 poświęcenie pól w Ostrówku.
  10. Za nami odpust w Ostrówku. Raz jeszcze chcę podziękować służbie liturgicznej, szafarzom, chórowi z panią organistką, druhom strażakom, paniom z Kół Gospodyń w pięknych strojach, osobom sprzątającym i dekorującym kaplicę i wszystkim przybyłym wiernym.
  11. Dziękuję też i gratuluję pomysłu i organizacji pikników jakie odbyły się w Łańcuchowie i Górnem.
  13. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.