V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Dzisiaj Kiermasz Wielkanocny organizuje Koło Gospodyń wiejskich z Zalesia. W imieniu pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Łańcuchowa dziękuję wszystkim, którzy zainteresowali się kiermaszem w zeszłą niedzielę.
  3. Dzisiaj po sumie na plebanii spotkanie KSM i kandydatów do wspólnoty.
  4. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale.
  5. Ekstremalna Droga Krzyżowa w dekanacie łęczyńskim 12.04 (piątek). Szczegóły na plakacie.
  6. W sobotę 13.04. o godz. 19.30 w par. pw. Św. Józefa w Łęcznej odbędzie się apel młodych. Jest on skierowany do młodych, którzy chcą rozwijać swoją wiarę we wspólnocie młodzieżowej.
  7. XXXIV Światowy Dzień Młodzieży
    w Archidiecezji Lubelskiej
    „Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego” (Łk 1,38)
    Piątek 12 kwietnia
    JA JESTEM wśród Was
    Droga krzyżowa na terenie byłego obozu koncentracyjnego na Majdanku
    Niedziela 14 kwietnia
    „Pragnę nie zmarnować swojego życia”
    Spotkanie z Łukaszem Golcem z zespołu Golec uOrkiestra
    Godz. 13.00
    Aula 408 w Centrum Transferu Wiedzy KUL*
    * Pierwsze 100 osób wchodzące do auli otrzyma upominki – niespodzianki
    Poświęcenie palm i procesja
    Godz. 14.30
    Dziedziniec przed kościołem akademickim KUL
    Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem
    Ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika
    Godz. 15.30
    Archikatedra Lubelska
  8. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową czyli Męki Pańskiej. Podczas każdej Mszy Św. będzie obrzęd poświęcenia palm.
  9. W przyszłą niedzielę, po sumie na plebanii,  na spotkanie Wielkanocne zapraszam Radę Parafialną.
  10. W kinach wyświetlany jest film pt. ” Miłość i Miłosierdzie”. Serdecznie polecam jego obejrzenie.
  12. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny ( z filmem DVD ” Ignacy Loyola”), Niedziela i Mały Gość Niedzielny. Paschaliki na stół wielkanocny w cenie 6 zł. W przyszłą niedzielę tradycyjnie już będą chlebki Caritas.