IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii. Proszę zwrócić uwagę na zmiany w terminach Mszy Swiętych w związku ze zmianą trminów spowiedzi w parafiach sąsiednich.
  2. Koło Gospodyń Wiejskich z Lańcuchowa, W godz. 8.00 – 14.00 przy kościele organizuje kiermasz wielkanocny.
  3. W przyszłą niedzielę kiermasz wielkanocny przy kościele organizuje Koło Gospodyń Wiejskich z Zalesia. Do nabycia również będzie rękodzieło, ozdoby świąteczne i coś słodkiego.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek adoracja Najśw. Sakr. W piątek będę odwiedzał chorych w domach od godz. 9. 00. Będą to odwiedziny przedświąteczne. Proszę o zgłaszanie chorych.
  5. Podpisałem umowę na przygotowanie wniosku aplikacyjnego na dotację z MOŚIGW na termomodernizację kaplicy w Ostrówku i plebanii. Możemy dostać nawet 95% refundacji kosztów.
  6. Bóg zapłać panom, którzy pracowali przy uprzątaniu drzew  po wycince przy kościele.
  7. Bóg zapłać Panu Wojtkowi Klepackiemu za odnowienie konfesjonału.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Mieczysław Szkutnik l.87 z Wólki Łańcuchowskiej. Pogrzeb jutro w poniedziałek w Łańcuchowie o godz. 15.00. Różaniec w kościele o 14.30. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.