III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – uroczystość Zwiastowania pańskiego.
  3. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne Drogą Krzyżowa i Gorzkie Żale za odprawienie których można uzyskać łaskę odpustu zupełnego.
  4. W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  5. Koło Gospodyń Wiejskich w Łańcuchowie zaprasza na kiermasz wielkanocny,który odbędzie się w przyszłą niedzielę w godz. 8.00 do 14.00 przy kościele. Będzie można nabyć ozdoby świąteczne, stroiki, wyroby szydełkowe a także coś słodkiego.
  6. Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej zaprasza uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjalnych do nauki w Technikum Górniczym i Politechnicznym lub Szkole Branżowej I stopnia. Szkoła kształci w branży elektrycznej,mechanicznej i górniczej. Osoby dorosłe mogą kształcić się na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych. Szczegóły na plakacie.
  7. Bóg zapłać panom, którzy pracowali przy porządkowaniu ściętych drzew przy kościele. Dziękuję też paniom gospodyniom z Ostrówka, które zadbały o posiłki dla księży w dzień spowiedzi. Dziękuję P. Śledź za ofiarowanie bratków.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  9.  Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny, Mały gość Niedzielny i Niedziela.
  10. Dobiegły końca nasze wielkopostne rekolekcje. Serdecznie dziękuję profesorowi dr hab. ks. kan. Krzysztofowi Mikołajczukowi za przeprowadzenie nas przez ten święty czas. Na zbliżające się święta życzymy wielu łask. Niech Zmartwychwstały opromienia swym blaskiem każdy dzień kapłańskiego życia i dodaje siły do pełnienia kapłańskiej posługi.