II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Odpust w parafii w Łęcznej. Suma o godz. 12.00.
 3. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki na Krajowy Fundusz Misyjny.
 4. Przez cały Wielki Post zbierana jest Jałmużna Wielkopostna.
 5. Wczoraj została wykonana obróbka dachu kościoła przy attydzie. Zapobiegnie to przeciekaniu dachu.
 6.  Dobiega końca renowacja jednego z ołtarzy bocznych. We wtorek już demontaż rusztowań. Jednak na obraz poczekamy jeszcze ok. 2 miesięcy.
 7. W tym tygodniu, w piątek, rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Będziemy je przeżywać pod kierunkiem dr. hab. ks. kan. Krzysztofa Mikołajczuka, sędziego Sądu Metropolitalnego w Lublinie. Delikatnej modyfikacji uległ program rekolekcji. Program rekolekcji :  Piątek –  Łańcuchów godz. 8.00 – Msza Św. z nauką dla dorosłych; Lańcuchów godz. 9.00 – Nauka dla dzieci; Ostrówek godz. 12.00 – Msza Św. z nauką dla dorosłych; Ostrówek godz. 13.00 – Nauka dla dzieci; Łańcuchów godz. 17.00 – Msza Św. z nauką dla dorosłych; Łańcuchów godz. 18.00 – Droga Krzyżowa. Sobota – Łańcuchów godz. 8.15 – Spowiedź; Łańcuchów godz. 9.00 – Msza Św. z nauką ogólną; Ostrówek godz. 11.15 – Spowiedź; Ostrówek godz. 12.00 – Msza Św. z nauką ogólną; Łańcuchów godz. 16.15 – Spowiedź; Łańcuchów godz. 17.00 – Msza Św. z nauką ogólną. Niedziela – porządek Mszy Św. niedzielny.
 8. O przygotowanie posiłków dla księży na dzień spowiedzi proszę panie gospodynie z Ostrówka.
 9. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale, Przypomnę, że za ich odprawienie we wspólnocie możemy każdego tygodnia uzyskać łaskę  odpustu zupełnego.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościola/kaplicy.
 11. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
 12. Dzisiaj przypada 17 r. śm. śp. ks, Stanisława Szczuki, proboszcza naszej parafii w latach 1965-69. polećmy go Miłosierdziu Bożemu.