I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Ofiary zbierane do puszki przez cały Wielki Post przeznaczone są na Wielkopostne dzieło Pomocy ” Jałmużna Wielkopostna”
  3. Dzisiaj w naszym kościele o godz. 16.00 projekcja filmu „Cierń Boga” – życie i śmierć Pana Jezusa widziane oczami apostołów. Wstęp wolny. Na film zapraszamy wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Milejowie o. w Łańcuchowie. Projekcja w ramach realizacji projektu ” Ochrona i wykorzystanie zasobów dziedzictwa kulturowego w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie”.
  4. Zapraszam ma nabożeństwa wielkopostne Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale.
  5. W przyszłą niedzielę 17 r. śmierci śp. Ks. Stanisława Szczuki, proboszcza naszej parafii w latach 1965-69.
  6. Ofiary, które będziemy zbierali do puszki w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na ” Krajowy Fundusz Misyjny”
  7. Pilnie potrzebujemy firmy dekarskiej, która zabezpieczy nam dach kościoła przed przeciekaniem ( wykonawcy ” wydry”). Jeśli ktoś mógłby kogoś polecić to bardzo proszę o informację.
  9. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Marianna Wirska ( 95 l. ) z Wólki Łańcuchowskiej. Pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.