VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. W tym tygodniu Tłusty Czwartek a to oznacza, że zbliża się Wielki Post. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od piątku przed trzecią niedzielą Wielkiego Postu ( 22 – 24 marca ) Będzie je dla nas głosił dr hab. ks. kan Krzysztof Mikołajczuk sędzia Sądu Metropolitalnego. Już dzisiaj proszę o takie planowanie czasu aby uczestniczyć w rekolekcjach.
  3. Od jutra będzie wykonywane już malowanie i złocenie ołtarza bocznego.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  5. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszł.ą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  7. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny, Niedziela i Mały Gość Niedzielny.