V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – wspomnienie dowolne NMP z Lourdes; czwartek – święto Św. Cyryla, mn.,i Metodego, pb., patronów Europy.
  3. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na ” Fundusz wschodni”
  4. Jutro Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy Świętych będzie udzielany sakrament chorych tym, którzy go potrzebują. Dla skuteczności tego sakramentu wymagany jest stan łaski uświęcającej. Sakrament chorych mogą przyjąć osoby chore, których stan zdrowia uległ pogorszeniu i zagraża życiu, oraz osoby w podeszłym wieku, których stan ogólny uległ pogorszeniu.
  5. W ramach działalności kulturalnej naszej parafii, od 02.02.2019 w kościele można oglądać wystawę rękodzieła Sławomira Pogonowskiego ” Pan Janioł w roli głównej”.
  6. W parafii p.w. św. Barbary w Łęcznej organizowane są Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy dla wszystkich osób chętnych pogłębić swoja wiarę. Potrwają one przez siedem kolejnych czwartków. Pierwsze spotkanie odbędzie się 14.02.2019 o godz. 19.00 w auli Domu Parafialnego Św. Barbary w Łęcznej.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. W czwartek 14 lutego Dzień zakochanych. Wszystkim zakochanym życzę aby swoją miłość budowali na Tym, Który cały jest miłością.