III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prb., dK ; czwartek – wspomnienie Św. Jana Bosko, prb.; sobota – święto OFIAROWANIE PAŃSKIE.
  3. Dzisiaj,  w ramach realizacji naszego projektu ” Ochrona i wykorzystanie zasobów dziedzictwa kulturowego w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie”, o godz. 17.00 w kościele z koncertem kolęd wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej Yamaha w Łęcznej.
  4. Dzisiaj po sumie chcę odwiedzić te rodziny , których nie było podczas wizyty duszpasterskiej. Jutro chcę od godz. 9.00 chcę odwiedzić mieszkańców bloku w Ciechankach.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych.
  6. W sobotę święto OFIAROWANIE PAŃSKIE ( MB GROMNICZNEJ ). Msze jak w dzień powszedni. Na msze święte przynosimy gromnice. Proszę o ich zabezpieczenie przed kapaniem wosku. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na zakony kontemplacyjne.
  7. W sobotę o godz. 9.00 w kościele liturgiczne spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  8. W przyszłą niedzielę,w ramach realizacji projektu ” Ochrona i wykorzystanie zasobów dziedzictwa kulturowego w kściele pw. Św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie”, wraz z Gminną Biblioteką Publiczną, o. w Łańcuchowie zapraszam na film, który będzie wyświetlony o godz. 17.00 w kościele ” Błogosławiona wina”. Dokument fabularyzowany opowiadający historię obrazu MB Kodeńskiej. Wstęp wolny.
  9. Również w związku z realizacją tegoż projektu udostępniona jest gablota ekspozycyjna z zabytkowymi księgami liturgicznymi ( przy wyjściu z zakrystii ) oraz wstęp na zabytkową ambonę. Proszę także gości i nie tylko o dokonywanie wpisów w Księdze Gości.
  11. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny (dvd ” Bóg nie umarł 2″) i Niedziela.