II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy Św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – wspomnienie Św. Agnieszki, dz., m.; czwartek – wspomnienie Sw. Franciszka Salezego, bp., dK.; piątek – święto Nawrócenia Świętego Pawła, Ap.; sobota – wspomnienie Św. bpów Tymoteusza i Tytusa
  3. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu : poniedziałek – Ostrówek ( stara wieś ) od P. Gilów do P .Draganów, wtorek – Ostrówek ( stara wieś ) od P. Kasprzaków ( kol. Ostrówek ), potem od P. Bukszyńskiej do P. Pauliny i Piotra Kasprzak, środa – od P .Witolda Szymczuka, a potem od P. Roczonów do P. Moniki i Wojciecha Kotów, czwartek – od P. Kasprzaków, Stefańskiego, Warzyszak i od P. Jadwigi i Jana Kotów do P. Bożeny i Marka Karwowskich, sobota – Ciechanki Kol. ( domki ) od P. Grendów, poniedziałek – Ciechanki Kol. blok.
  4. W przyszłą niedzielę od godz. 14.00 chcę odwiedzić tych, których nie było podczas wizyty duszpasterskiej a którzy zechcą mnie zaprosić.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w ramach cyklu ” Wspólna wigilia” z koncertem kolęd wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej Yamaha w Łęcznej. Serdecznie zapraszamy.
  7. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedziely ( obrazek z modlitwą dziadków za wnuki ), Niedziela,Mały Gość Niedzielny     ( obrazek z modlitwą wnuków za dziadków i babcie ).
  8. Jutro Dzień Babci we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom składam najlepsze życzenia. Wielu łask, zdrowia i zadowolenia z wnuków.