NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Intencje Mszy Św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : czwartek – wspomnienie Św. Antoniego, op. ; sobota – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp..
  3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  4. Jutro w Hali Globus w Lublinie koncert kolęd ” BETLEJEM LUBLIN”. Kolędy z różnych stron świata wykonają gwiazdy estrady polskiej i zagraniczni goście. Bilety na www.bilety.24.pl
  5. W piątek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  6. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu : poniedziałek – Ciechanki ( od rzeki ) od P. Plewik do P. Zaborowiczów; wtorek – Ciechanki ( od Łęcznej ) Szafran, Karaś i od P. Gała do P. Bożeny i Józefa Wójcików; środa – Ciechanki ( od Łęcznej ) od P. Elżbieta i Wiesław Kot do P. Sylwia i Szymon Jastrzębscy; czwartek – Ostrówek Kol. od P. Anna i Robert Mitrus, za mostem po lewej P. Maciejak, Socha, Górski, Olejnik i dalej do P.Beata i Grzegorz Jóźwiak; piątek – Kol. Ostrówek od P. Wójcika do P. Władysławy Dudek; sobota – Kol. Ostrówek od P. Monika i Sławomir Kot do P. Róża i Jan Mitrus.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/ kaplicy
  8. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny i Niedziela
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana Ś.p. Lucjan Gajosz z Ostrówka. Pogrzeb w środę o godz. 14.00 w Ostrówku. Różaniec 0 13.30. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.