OBJAWIENIE PAŃSKIE

1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na ” Krajowy Fundusz Misyjny „. Za tydzień ofiary z tacy przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  3. Gościmy dzisiaj uczestników WTZ w Janowicy z inscenizacją Jasełek. Po Mszy Swiętej będziemy mogli wesprzeć ich działalność ofiarą do puszki.
  4. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu : poniedziałek – Wólka Łańcuchowska ( cd. ), wtorek – Łańcuchów ( p. Oleszków do p. Haliny i Jana Manaj ), środa – Łańcuchów ( od p. Marianny Kality do p. Małgorzaty i Andrzeja Kita ), czwartek – Łańcuchów II ( od p. Kowalskich do p. Górskiej ), piątek – Łańcuchów II ( od p. Jaroszek do p. Mazur ), sobota – Ciechanki ( od rzeki – od p. Skibińskich do p. Szwed Heleny ).
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/ kaplicy.
  6. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Lucyna Baryła z Ciechanek. Pogrzeb odbył się wczoraj. W piątek odbył się pogrzeb śp. Leszka Dudka. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.