” WSPÓLNA WIGILIA ” …HEJ KOLĘDY TO CZAS…

W niedzielę 30 grudnia na ” WSPÓLNEJ WIGILII ” zorganizowanej we współpracy ze Szkołą Muzyczną „Yamaha” w Łęcznej w ramach realizacji projektu Ochrona i wykorzystanie zasobów dziedzictwa kulturowego w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie zgromadzili się parafianie i goście z sąsiednich parafii. Z koncertem kolęd wystąpili : Mariusz Matera ( Szalom Chełm, VOX ), Dariusz Tokarzewski ( VOX, Szalom Chełm ) i Bogdan Depta ( Szalom Chełm ). Zachwycili swoim śpiewem! Zgromadzona publiczność chętnie włączyła się do wspólnego kolędowania. Wzruszającym momentem spotkania było wspólne dzielenie się opłatkiem. Były dedykacje dla proboszcza parafii i wszystkich parafian… W oku zakręciła się nie jedna łezka…. Szkoda, że nie udało się zamieścić plików wideo ze względu ma ich wielkość… W wydarzeniu ( według liczenia zebranych ) uczestniczyło 205 osób.