ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

  1. Intencje Mszy Świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : wtorek – uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi; środa – wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów, dK; niedziela – uroczystość OBJAWIENIE PAŃSKIE.
  3. Dzisiaj wydarzenie ” Wspólna Wigilia” a podczas niej koncert kolęd. Szczegóły na plakacie.
  4. Jutro ostatni dzień roku. Po mszy wieczornej nabożeństwo na zakończenie roku. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który uczestniczy w pobożnej recytacji lub śpiewie ” Ciebie Boga wysławiamy” jako podziękowanie za otrzymane w mijającym roku łaski.
  5. We wtorek pierwszy dzień Noego Roku. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który w kaplicy lub kościele uczestniczy w uroczystym śpiewie hymnu ” O Stworzycielu Duchu przyjdź”
  6. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: poniedziałek – Zalesie ( w stronę Kajetanówki ), środa – Kajetanówka, czwartek – Kol. Łańcuchów, sobota – Wólka Lańcuchowska ( od p. Zielińskich do p. Jaroszyńskiej Elżbiety )
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek adoracja Najśw. Sakramentu. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  8. W przyszłą niedzielę, w Lańcuchowie będziemy gościć uczestników WTZ w Janowicy, którzy przedstawią nam Jasełka. Po Mszy Św. będziemy mogli wspomóc ich działalność ofiarą do puszek.
  9. W przyszłą niedzielę w Łęcznej orszak Trzech Króli. Szczegóły na plakacie.
  10.  Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.